• БЛАГОУСТРІЙ

Інвестпроекти від студентів конкурсу "Крок до бізнесу"

1. Тупікова Єкатерина - студентка 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

City quest

Суть проекту в тому, щоб розширити рамки поняття "квест-рум". Квест по місту - це новий етап популярного жанру - квестів. Вирішуючи логічні завдання і головоломки, пересуваючись по історичним локаціях-пам'яток міста Дніпро, дозволяє групам учасників вивчити історію і сучасність нашого міста, отримавши заряд енергії і розширивши кругозір. Квести планується проводити для різних вікових груп, що сприяє більшому охопленню з боку жителів міста Дніпра, а також туристів. Вартість проекту 50000 грн. Термін окупності 3 місяці.

2. Ібрагімов Арсен - студент 1-го курсу спеціальності «Економічна кібернетика». Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

Скейт-парк у Дніпрі

У нашому місті багато людей, які займаються екстремальними видами спорту: катання на скейтборді, bmx-ах, самокатах і т.д., але у них немає належного місця для заняття цими видами спорту. Люди катаються в громадських місцях, тим самим часто заважають перехожим і піддають їх, і свої життя небезпеці. Пропонується побудувати і відкрити в Дніпрі сучасний скейт-парк з особливою, стійкої до зносу конструкції в популярному для відпочинку місці. Вартість проекту 400 тис.грн.

3. Доннік Даніїл - студент 1 курсу спеціальності «Маркетинг» Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

Memory powerbank

Пропонується до виробництва і реалізації пристрій 3 в 1, який об'єднує в собі powerbank, флеш-накопичувач, WI-FI модуль. Дозволить споживачам, які проводять багато часу в дорозі, заряджати свої пристрої і копіювати на зовнішній носій фото і відео файли, передаючи їх по кабелю або безпровідній технології. Ринкова вартість пристрою 900 грн. Собівартість 530 грн. Термін окупності проекту 6 місяців.

4. Кочкін Владислав - студент 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

Организация киберспортивного турнира в Днепре

Організація кіберспортивного турніру в Дніпрі

Кіберспорт з'явився недавно, але має вже досить багато шанувальників, серед них і Українці. Ідея полягає в тому, щоб організувати захід світового рівня у нас в місті.

Дані змагання проводяться в різних дисциплінах. Пропонується проводити захід з дисципліни Dota2 через високу концентрацію гравців в СНД, Китаї та європейських країнах.

Місцем проведення заходу обрано стадіон «Дніпро Арена». Прибуток базується на продажах ігрових квитків та квитків на стадіон, реклами, яка зіграє ключову роль і продаж атрибутики. Основними витратами будуть: оренда стадіону, технічне оснащення, трансфер професійних гравців, оплата праці персоналу, страхування. Стартові інвестиції 150.000 $, а дохід 1.000.000 $ і вище.

5. Рєпіна Світлана - студентка 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

Інноваційна ідея - Штучне м'язове волокно

У наше століття розвинених технологій, коли всі процеси в техніці і життєдіяльності стають все швидше і складніше, а безпосередню участь в цих процесах людини поки ще не виключено, в тому числі на небезпечних виробництвах, неминуче зростає кількість випадків травмування людини. Так само, повсякденне життя стає все небезпечнішою: побутові травми, аварії в транспорті, природні катаклізми військові конфлікти і терористичні акти. Часто буває, що людина втрачає або пошкоджує кінцівки. Як правило життя після такого перетворюється в існування. Але якщо відновити хоч не в повному обсязі, навіть частково рухові функції то людина при певних зусиллях може стати знову повноцінним членом суспільства. Тому важливість розробок штучних м'язів важко переоцінити. Відтворити м'язову тканину штучно для нинішньої науки - з області неймовірного. Це стає очевидним при детальному розгляді складу і принципу роботи м'язів. Бо створити біохімічні м'язи - сучасна наука вже намагається. Проект націлений на вирішення цієї задачі.

6. Косенко Ганна - студентка 4 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність» Учасник Startup Ecosystem Dnipro.

"

Екологічний шоколад

Кондитерські вироби займають значну нішу у харчуванні населення України, зокрема дітей.

Одним з перспективних напрямків підвищення  харчової цінності кондитерських виробів є використання порошку м’якоті плодів ріжкового дерева під назвою «кероб», що за собою несе лише користь.

Основні характеристики продукції:

1) асортимент: шоколадні плитки звичайна, з горіхами, зі спеціями, шоколадні цукерки класичні, з фруктовими наповнювачами, з горіхами;

2) висока якість продукції;

3) користь від споживання солодощів, виготовлених з керобу;

4) акцент на привабливість виробу, його елегантність та натуральність;

5) доступність не лише у магазинах, але і на власному сайті.