13 травня 2019 року «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради розпочав навчально-практичний курс з соціального проектування для підприємців

13-травня-2019
"

13.05.19 «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради разом з головними спікерами та за сумісництвом керівниками організації «Активне громадське мислення», на базі Дніпропетровської обласної ради розпочав навчально-практичний курс з соціального проектування для підприємців. Зустрічі відбуваються у вигляді тренінгів.

Соціально-відповідальна модель ведення бізнесу передбачає не тільки дотримання виробничих стандартів та оплати належного рівня заробітних плат. Вона створює додаткові добровільні зобов'язання перед суспільством. Починаючи від встановлення у магазинах урн для батарейок, сортування сміття, продажу паперових пакетів і завершуючи широкомасштабними акціями зі збору коштів для сиріт, хворих людей та багато іншого.

Учасники під керівництвом професійних спікерів навчатимуться не тільки розробляти ідеї соціальних проектів, а й реалізовувати їх на відповідних грантових конкурсах.

Українські компанії розпочинають активно рухатися до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Все частіше робота спрямовується на захист інтересів та прав споживачів, турботу про навколишнє середовище, благодійність, взаємодію з різними категоріями населення. Тож аби уникнути одиничних піар-акцій, а впровадити ефективну соціальну стратегію ведення бізнесу, було створено курс «Соціальне проектування: від ідеї до реалізації».

Учасникам це дасть змогу в майбутньому сформувати позитивний імідж компанії, отримати перевагу над конкурентами, зведе до мінімуму негативні відгуки про діяльність та викликатиме довіру у клієнтів.