17 квітня 2019 року за підтримки КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради відбувся захід «Крок до бізнесу»

18-квітня-2019
"

17.04.19 року за підтримки КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради на базі школи стартапів Startup Ecosystem Dnipro Дніпровського Національного Університету ім. О. Гончара  відбувся захід «Крок до бізнесу», метою якого є популяризація молодіжного підприємництва та їх адаптації в ринково-орієнтованому  суспільстві.

В заході прийняли участь біля 100 студентів з різних курсів та спеціальностей. Загалом, було представлено 12 проектів студентами Дніпровського Національного Університету ім. О. Гончара, Університету ім. Альфреда Нобеля та Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.

Свою експертну оцінку, по кожному представленому проекту надавали  досвідчені представники влади, громадських організацій та бізнесу: Галаган О. В., Продан Т. В., Шевцов Ю. О., Булах О. В., Дьоміна В. Г., Кіслейко В. Г., Костенко Т. В., Полушин Ю. М., Яценко Н. Ю., Джусов О. А., Шаталова О.М.

Усі проекти виявились цікавими та актуальними, відтак, особливу увагу отримали: Ібрагімов А. з пропозицією побудови сучасного скейт-парку; Косенко А. з проектом виробництва екологічного шоколаду; Кочкін В., який запропонував організовувати міжнародні кіберспортивні турніри; Тупікова К. з її ідеєю створення City quest, квестів по всьому місті; Гордійченко Д. з проектом ресторану Chameleon.

Наприкінці відбулось вручення дипломів та пам`ятних сувенірів студентам Галаганом О. В. – головою постійної комісії обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування, голова Дніпровської організації работодавців. Такі заходи, як «Крок до бізнесу», є дуже важливими та необхідними для нашої молоді. Велика подяка Гринько Т. В. – декану факультету економіки Дніпровського Національного Університету ім. О. Гончара та Яковенко В.С. – керівнику школи стартапів Startup Ecosystem Dnipro  за допомогу в проведенні та організації такого важливого заходу!