2 квітня 2019 року в обласній раді пройшло друге засідання молодих жінок-підприємниць

03-квітня-2019
"

02.04.19 в обласній раді пройшло друге засідання молодих жінок-підприємниць за участі КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради.

Метою цієї зустрічі було визначення необхідних умов для реалізації учасниками майбутніх цілей; здібностей та талантів жінок, які допоможуть в їх досягненні. Основою діяльності комітету  обрано збереження та примноження моральних, культурних, наукових цінностей і досягнень суспільства; поширення знань серед населення, підвищення освітнього і культурного рівня громадян.

Під час проведення заходу, представниками комітету обрано стратегію руху та розвитку комітету; обговорено та запропоновано багато влучних ідей та можливостей, серед них, виступ Бощановської Наталії, щодо інвестицій в громади області та можливих проектах; Сатуновської Ольги з пропозицією організовувати  бізнес-сніданки, тренінги та майстер-класи.

Розроблено план дій на найближчий час, а саме організувати з травня місяця відкриття на території м. Дніпро літніх кінотеатрів та їх подальша популяризація і співпраця з об’єднаними територіальними громадами Дніпропетровської області.

Заплановано розробку положення комітету, а також дату наступної зустрічі. Не залишайтесь байдужими до долі нашого регіону!