Чи варто нам збирати полуниці в Польщі, чи може є чим зайнятися і в Україні...

21-листопада-2019
""

 

Про це і багато іншого говорили сьогодні на зустрічі зі студентами Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Центр підтримки малого та середнього бізнесу запросив підприємців поспілкуватись зі студентами кафедри фінансів, обліку та аудиту, а також на кафедру маркетингу.

Паралельно в двох аудиторіях фахівці нашого міста розповідали про перспективи майбутнього працевлаштування.

 

▪️ Пруднікова Марина (УКРГАЗБАНК) розповіла про діяльність банку: «Дуже багато програм, зв‘язаних з аграрним сектором: фінансування, придбання техніки, еконапрямків, виробництва біотоплива. Банк надає студентам можливість пройти практику і здобути практичні знання».

 

▪️ Сидоренко Максим (OTPbank) поділився особистим досвідом кар‘єрного росту, а також запросив студентів у своє відділення для спілкування та отримання вакансії. Підкреслив, що в даний час найбільш активний розвиток мають два напрямки бізнесу - IT та агробізнес.

 

▪️ Валерій Вікторович Галасюк (консалтингова компанія «Каупервуд») цікаво та в доступній формі представив теорію прийняття рішень в умовах ризику.

 

▪️ Валентина Чернявська (HR, коуч). Основні блоки її презентації були присвячені таким питанням:

як правильно вибрати професійний напрямок; як написати резюме так, щоб воно дозволило отримати бажану роботу; як правильно себе позиціонувати на ринку праці.

 

 ▪️ Яценко Наталія (директор видавничо-поліграфічного центру «Формат А+»). Наталя є членом Комітету молодіжного жіночого підприємництва при обласній раді і нещодавно повернулась з міжнародного форумуPerspektywy Women in Tech Summit, який проводився в Польщі й поділилась інформацією та враженнями від імені 20 учасниць - представників бізнесу нашого регіону. Розповідаючи також про особистий професійний шлях, Наталя мотивувала студентів брати участь в різних заходах Центру підтримки бізнесу, де можливе спілкування з майбутніми роботодавцями.

 

▪️ Євген Ісхаков (директор по персоналу, бізнес-тренер, маркетолог).

Чому цікаво працювати маркетологом? На конкретних прикладах та на власному досвіді Євген наголосив студентам основні поради: «Треба займатися саморозвитком окрім лекцій; «прокачувати» себе на практиках - виробничій і переддипломній; вчити англійську, шукати додаткові знання, спілкуватися та ін.»

Євген також зупинився на важливості соціального підприємництва.

 

▪️ Терехова Яна (засновник «Школи фінансових менеджерів») надала актуальну інформацію про «портрет фінансиста» для бізнесу: «Диплом - це гарно, але дуже актуальне саме отримання міжнародного диплому. Без гарної бази не буде кар‘єрного досвіду та росту!»
 

Такі зустрічі зі студентами дають можливість роботодавцям ближче знайомитись зі своїми майбутніми співробітниками та надавати їм можливість проходити стажування на своїх підприємствах.
Кожен зі спікерів пропонував реальні та діючи інструменти для розвитку. Завдяки неформальному спілкуванню студенти отримали не просто теоретичні знання, але й можливість вже сьогодні змінювати своє життя та життя в Україні на найкраще!

 

Фотозвіт завантажити ТУТ!