Нетворкінг-зустріч з іноземними представниками, волонтерами

05-серпня-2019
"

15 липня 2019 року «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради разом з міжнародною молодіжною організацією AIESEC, за підтримки голови постійної комісії обласної ради з питань підприємництва Галагана О.В., на базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара провели нетворкінг-зустріч з іноземними представниками, волонтерами з Туреччини, Алжиру, Тунісу та Єгипту. 
Під час заходу були обговорені нагальні проблемні питання України і дружніх нам країн в сфері підприємництва, культурні та освітні аспекти. Кожен поділився власним баченням та ймовірними шляхами вирішення цих питань. Загалом панувала дружня, налаштована на спілкування та обмін власними думками атмосфера. 
Міжнародна співпраця – є одним з пріоритетних напрямків розвитку Дніпропетровського регіону. Надходження інвестицій, приїзд іноземних фахових спеціалістів, обмін досвідом та впровадження новітніх інноваційних технологій – всього цього і не тільки ми можемо досягти завдяки міжнародній співпраці. 
Обмін посмішками та невеличкими сувенірами став чудовим завершенням зустрічі. Приєднуйтесь до нас та слідкуйте за новинами!