Пропозиція навчання у бізнес-школі «Успішний туристичний стартап» (березень – травень 2021 року)

05-лютого-2021
"

КП «ЦПМСБ» ДОР пропонує всім зацікавленим стати слухачами двомісячного курсу-інтенсиву бізнес школи «Успішний туристичний стартап» від «Всеукраїнської Асоціації Гідів» (ВАГ).

Цей курс буде цікавий та корисний гідам-початківцям, супроводжувачам туристичних груп, менеджерам з туризму і представникам громад області, які зацікавлені в розвитку своїх територій через туризм.

Мета курсу - посилення конкурентоспроможності фахівців у районах та громадах Дніпропетровської області. Розвиток малого підприємництва в туристичній сфері.

 

 

Навчання буде проходити в чотири етапи протягом двох місяців в режимі онлайн на платформі classroom.google

 

1 етап - Лекції дистанційно через сервіс classroom.google з вебінарами, завданнями, зворотнім зв’язком зі слухачами. Формат: онлайн-лекції, вебінари.

2 етап - Експертні консультації від фахівців туризму.

Формат: учасники готуватимуть описи власних туристичних продуктів, плани щодо їх просування (у вигляді контент-плану, ТЗ на промо-матеріали, тощо)

та представлятимуть їх експертам для коригування, доопрацювання та покращення якості роботи.

3 етап - Рефлексії та обговорення серед учасників. Формат: проведення онлайн-зустрічей з учасниками для обговорення здобутих знань, досвіду під час навчання і того, як це вплине на їх роботу.

4 етап - Тренінги для слухачів зі створення нового формату туристичних продуктів – Інтерпретаційних програм з історичної, культурної та природної спадщини. Вікенди нового сучасного формату, як готові програми.

 

В результаті навчання слухачі отримають сертифікат та нові туристичні продуктиВікенди (3-4 дні) для різних категорій туристів та підготовлених фахівців для супроводу туристів по цим програмам.