Святкове засідання на честь Дня Підприємця!

08-вересня-2020
""

 

4 вересня 2020 року під керуванням заступника Голови обласної ради Куюмчяна Мгера Санасаровича відбулося святкове засідання з нагоди Дня підприємця.

 

2

 

Бізнес - це не так легко, як може здаватися на перший погляд, висловив головуючий. Крім вирішення внутрішніх проблем і питань, перед тобою кожен новий день виникають випробування ззовні: кризи, зміни законодавства ... - все це підприємці відчувають на собі. Це важливо розуміти, адже від того, наскільки комфортно працюється бізнесу, залежить і майбутнє нашої держави.

В Дніпропетровській області сьогодні зареєстровано 143 тисячі підприємців, які вже в цьому році поповнили тільки обласний бюджет на 1,2 мільярда гривень. А це гроші на утримання медустанов, реконструкцію шкіл і садочків, ремонт все тих же доріг.

 

2

 

Сьогодні не найлегші часи для бізнесу, але підприємці вишукують можливості, нестандартні рішення і підходи, щоб виживати. А наша функція, як представників обласної ради, у всьому їм допомагати. Ми разом з Головою постійної комісії з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування Галаганом Олександром Васильовичем реанімували роботу КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» та прийняли на сесії Програму інтенсифікації розвитку підприємництва.

«За ці роки було реалізовано багато проектів, але головне - з представниками малого і середнього бізнесу ми встигли стати надійними партнерами. Ми відповідаємо на питання, які їх хвилюють, а представники бізнесу відгукуються своєї соціальною активністю, беручи участь в проектах і програмах розвитку територій. Таким чином, на довірі і співпраці ми збудували наші взаємини, за що я вдячний кожному. Тому з Днем підприємця, друзі, колеги та партнери!» - зазначив Мгер Куюмчян під час святкування Дня підприємця.

2

 

2