Україна поліпшила свою позицію у рейтингу легкості ведення бізнесу

08-квітня-2019
"

Малий та середній бізнес відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку держави, є одним із головних факторів формування й розвитку конкурентоспроможності національної економіки, підтримки внутрішнього ринку.

Відповідно до інформації, наданої Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області, на обліку знаходиться 25 045 платників податку на прибуток та 12 595 платників єдиного податку ІІІ групи, якими сплачено 12 716,5 млн. грн. податків та зборів до бюджетів всіх рівнів. Зокрема, протягом 2018 року юридичними особами сплачено податку на додану вартість на суму 5 292,8 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб 3 648,3 млн. грн.

В ГУ ДФС у Дніпропетровській області обліковується 130 656 фізичних осіб-підприємців, з яких 96 330 осіб сплатили протягом 2018 року податки та збори на загальну суму 2 833,8 млн. грн.

Щорічно проводиться оцінка правових норм, що сприяють розширенню підприємницької діяльності, а також норм, що обмежують її. У 2018 році Україна поліпшила свою позицію у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business на п’ять позицій, піднявшись з 76 на 71 місце серед 190 країн світу. Проте у порівнянні з розвинутими країнами рівень розвитку підприємницької діяльності є недостатнім та потребує суттєвого поліпшення.

Україна поліпшила свою позицію у рейтингу легкості ведення бізнесу

Показник сприятливості умов ведення бізнесу

Саме з метою акумуляції та поширення актуальної інформації серед представників малого та середнього бізнесу і працює КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради. Ви завжди можете відвідати відповідний сайт-портал „Центр підтримки малого та середнього бізнесу”, на якому розміщені „дорожні карти” та чек-листи щодо вирішення проблемних питань бізнесу в регіоні. Центр займається підтримкою молодіжних проектів, ініціатив, бізнес-зустрічей, семінарів та тренінгів, просвітницьких заходів культурного, соціального та бізнес-спрямування, зустрічей влади та громадськості.

Звертайтесь до нас, і Ви отримаєте якісну допомогу у ваших бізнес-починаннях, ми завжди раді Вам!