В Україні змінили карантинні обмеження.

26-червня-2020
""

Кабінет міністрів змінив постанову про загальноукраїнський карантин

Документ був опублікований у понеділок, 22 червня.

Зокрема, з постанови прибрали пункт про заборону роботи громадського харчування та торгово-розважальних центрів, готелів і баз відпочинку, закладів культури та розважальної діяльності, фітнес-центрів. Тепер забороняється тільки діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Також залишилася заборона на проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю понад одну людину на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. На організатора заходу накладається відповідальність за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м.

 

При цьому право встановлювати обмеження на роботу громадського харчування, готелів, проведеніямассових заходів, роботу спортзалів або установ культури дано регіонів зі значним поширенням COVID-19 за поданням головного державного санітарного лікаря регіону.

 

Нагадаємо, Україна поки не буде вводити жорсткий карантин по всій території, але контроль за дотриманням правил безпеки під час епідемії коронавируса планують посилити.

 

За останні кілька днів Національна поліція України винесла втричі більше адмінпротоколів за порушення карантину. Як заявив гарант, через рекордне збільшення числа хворих COVID-19 слід налагодити чітку узгоджену комунікацію з людьми за правилами карантину.