В Університеті митної справи та фінансів відбувся перший Фестиваль національної кухні

03-липня-2019
"

   26 червня 2019 року за підтримки голови постійної комісії обласної ради з питань підприємництва Галагана О.В., на базі Університету митної справи та фінансів відбувся перший Фестиваль національної кухні, у рамках становлення нової для університету спеціальності – «Готельно-ресторанна справа». Така спеціальність є нині перспективною на сучасному ринку праці, адже індустрія гостинності набуває розвитку не лише в Україні, а й у світі. Свято об’єднало студентів університету з різних країн і з усіх регіонів України, а також представників національних діаспор, які проживають у Придніпров’ї. 

   З метою популяризації підприємництва серед молоді, Студентська спілка підприємців, створена «Центром підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради, завжди готова підтримувати різноманітні ініціативи студентства та готові запропонувати допомогу в різних сферах, як налагодження зв’язків з роботодавцями, обмін досвідом, стажування, організація конференцій та семінарів за участі представників бізнесу та влади і т.п. 

   За результатами опитування, проведеного «Центром підтримки бізнесу» серед студентів нашого міста, більше 50% опитуваних хотіли би відкрити власну справу та займатись бізнесом.

   Отже, не зволікайте та звертайтесь до нас, вам завжди раді!