Важлива новина для всіх юридичних осіб!

16-березня-2020
""

Повідомлення про прийняття працівника на роботу: є зміни до постановлення №413.                                                                                                Ще в середині лютого Мінекономіки повідомило,що уряд прийняв рішення про скасування обов’язку подавати Повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства.

Нарешті,текст цих змін оприлюднено.                                                                                                                                                 

Перша, і до того ж не очікувана новина-постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015р. №413» від 12.02.2020р. №188, набирає чинності у загальному порядку . Тобто з дати офіційного опублікування. Опубліковано Постанову №177 в газеті «Урядовий кур’ер»  №43 від 05.03.2020р.

 Нагадаємо, у проекті цією постанови передбачалось, що зміни наберуть чинності через 3 місяці. Тож насправді додатково чекати (дублювати інформацію про керівників) не доведеться. Але, це ще не всі несподіванки.

Повідомлення не потрібно подавати при прийнятті на роботу: 

1) керівника підприємства, установи, організації а також                                                                                                                                                                                     

2)члена виконавчого органу господарського товариства.                                                                                     

Отже, якщо виконавчий орган товариства є колегіальним (дирекція), то немає необхідності подавати Повідомлення, як що до генерального директора, такі щодо інших членів такого органу («простих» директорів).

Повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства , керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. 

Джерело