Вдосконалення студентської практики на підприємствах МСБ - в Дніпропетровській обласній раді відбулась нарада

17-січня-2019
Вдосконалення студентської практики на підприємствах МСБ - в Дніпропетровській обласній раді відбулась нарада

16 січня 2019 року в Дніпропетровській обласній раді відбулась нарада «Щодо вдосконалення студентської практики на підприємствах МСБ (економісти)».

Нарада пройшла за участі голови постійної комісії з питань підприємництва, переробної промисловості, торгівельного та побутового обслуговування Олександра Галагана.

В нараді прийняли участь провідні спеціалісти області в економічній сфері: спеціалісти Дніпропетровського регіонального Центру Зайнятості, підприємці області, бізнес-тренери, представники виробництв, представники Студентської Спілки Підприємців та КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради».

В процесі наради було сформовано ряд проблем, пов’язаних з працевлаштуванням та стажуванням студентів, а також зазначені проблеми сучасної вищої освіти.

Присутніми було запропоновано ряд заходів щодо вирішення даних питань: започаткування освітніх проектів, проведення опитування, конкурсів, налагодження діалогу студенти-підприємці.

Всі пропозиції будуть обговорені на Студентській Спілці Підприємців, яка відбудеться в Дніпропетровській обласній раді у лютому.