Відбулась чергова стратегічна сесія Комітету з розвитку молодіжного жіночого підприємництва

09-вересня-2019
""

6 вересня 2019 року за підтримки голови постійної комісії обласної ради з питань підприємництва Галагана О.В. "Центр підтримки малого та середнього бізнесу" Дніпропетровської обласної ради провів чергову зустріч молодіжного Комітету жінок-підприємців. На порядку денному було обговорено умови поїздки на форум «Perspektywy Women in tech summit 2019», який відбудеться у Польщі, в м. Варшава, та затверджено план участі у стратегічних сесіях цього заходу.

Також була представлена інформація учасниці комітету Яценко Наталі Юріївни щодо участі у навчальному семінарі «Жінки в політиці» в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Важливий акцент зробили на вже проведеній роботі молодіжного жіночого Комітету, метою якого є популяризація жіночого підприємництва, а саме: економічна активність жінок-підприємців; розвиток підприємництва серед жінок; створення нових робочих місць для жінок; гендерна рівність в бізнес-середовищі; організація інформаційно-просвітницької діяльності про систему фінансування малого і середнього бізнесу; надання організаційної, методичної, консультаційної допомоги та інформаційної сприяння починаючим жінкам-підприємцям; підтримка перспективних бізнес-ідей, проектів; підвищення економічної компетенції ділових жінок і поліпшення ділових зв'язків між ними; обмін досвідом професійних жінок-підприємців.

Наприкінці, відбулося обговорення основних напрямків роботи Комітету з розвитку молодіжного жіночого підприємництва на перше півріччя 2020 року.

Відбулась чергова стратегічна сесія Комітету з розвитку молодіжного жіночого підприємництва