Відбулась зустріч ініціативної групи юристів

05-серпня-2019
"

25 липня 2019 року за підтримки голови постійної комісії обласної ради з питань підприємництва Галагана О.В. в «Центрі підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради відбулась зустріч ініціативної групи юристів, представників малого та середнього підприємництва, Державної фіскальної служби України в Дніпропетровській області та правоохоронних установ. 
На меті такої групи є налагодження прямого зв’язку і діалогу між підприємництвом та владою, різноманітними правоохоронними та силовими структурами; регулювати, корегувати певні питання в правовій сфері; робота з державними та недержавними проектами; здійснення навчально-просвітницької, профорієнтаційної, інформаційно-консультативної та правової діяльності для МСБ; аналіз та розробка пропозицій щодо сучасних та нових законів, які стосуються малого та середнього бізнесу, їх взаємовідносин з владою та різними державними структурами.
Якісна юридична допомога є дуже актуальною на сьогодні. Побудова та розробка ефективних, дійсно працюючих законів, які б вивели бізнес на принципово новий рівень – ось до чого прагнемо ми і закликаємо вас! Приєднуйтесь до нас та слідкуйте за новинами!