Зміни в діяльності емітентів цінних паперів та в порядку розкриття інформації на фондовому ринку - ВІДБУВСЯ МАСШТАБНИЙ СЕМІНАР

22-лютого-2019
22 лютого  2019 року в Громадському інформаційно-виставковому центрі Медіа Простір відбувся семінар «Суттєві зміни в діяльності емітентів цінних паперів та в порядку розкриття інформації на фондовому ринку з 01 січня 2019 року» за організації КП "Центр підтримки малого та середнього бізнесу" Дніпропетровської обласної ради" та за підтримки постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торгівельного та побутового обслуговування.  Зміни в діяльності еміте

22 лютого  2019 року в Громадському інформаційно-виставковому центрі Медіа Простір відбувся семінар «Суттєві зміни в діяльності емітентів цінних паперів та в порядку розкриття інформації на фондовому ринку з 01 січня 2019 року» за організації КП "Центр підтримки малого та середнього бізнесу" Дніпропетровської обласної ради" та за підтримки постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торгівельного та побутового обслуговування.

Зміни в діяльності емітентів цінних паперів та в порядку розкриття інформації на фондовому ринку

Спікерами семінару виступили представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку:
Про новації законодавства в діяльності публічних та приватних акціонерних товариств з 01 січня 2019 року розповів Максим Лібанов - член НКЦПФР.

Також на семінарі були розглянуті питання нових вимог до фінансової звітності емітентів цінних паперів та розкриті типові помилки при складанні фінансової звітності емітентами цінних паперів.

Суть змін в порядку та обсягах розкриття інформації емітентами цінних паперів на фондовому ринку після набуття чинності змін до законодавства розкрив начальник управління методології корпоративного управління та корпоративних фінансів  НКЦПФР Пересунько Дмитро Вячеславович.

Зміни в діяльності емітентів цінних паперів та в порядку розкриття інформації на фондовому ринку

Також Дмитро Пересунько розкрив особливості призначення суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з аудиту фінансової звітності та особливості укладання емітентами цінних паперів значних правочинів та правочинів, щодо вчинення яких є заінтересованість.

У семінарі прийняли участь більше 90 представників акціонерних товариств.

Захід організований КП "Центр підтримки малого та середнього бізнесу" Дніпропетровської обласної ради" за підтримки постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань підприємництва, переробної промисловості, торгівельного та побутового обслуговування.