Зворотній зв'язок від Криничанського району

08-листопада-2019
"

Активні та успішні

 

Недарма говорять, що знання безцінні. У цьому переконалися і активні громадяни Криничанського району. 30 жовтня  відбувся перший просвітницький захід у Криничанський райраді за двома темами і двома чудовими тренерками - Аліною Солнишкіною, кандидаткою соціологічних наук, з презентованим тренінгом «Активні Громадяни» та Яною Тереховою - співзасновницею "Школи фінансових менеджерів", бізнес-тренеркою з темою «Бізнес планування: від ідеї до реалізації».

З чим пішли учасники? А до речі їх було немало і це майже всі жінки, які залишили гарні, теплі, щирі відгуки! Тепер в їх арсеналі практичні навички та списки каналів для отримання інформації по проектам і грантам від пані Аліни, головні складові бізнес-плану від пані Яни. А ще в список цитат- меседжів від бізнес-тренерки  Яни Терехової:

- співробітництво це не партнерство

- прибуток не рівний грошовому потоку

- якщо ви самі не вірете в успіх свого проекту нікого з собою не беріть,  це не допоможе

І фінальна риска: «Коли горять ваші очі, коли ви самі вірите в свою ідею - гроші прилипнуть!

      Дякуємо всім причетним, всім, хто був поряд, хто підтримував і навіть на відстані були близько!

Що робимо далі? Далі із вдячністю радо продовжуємо співпрацю з Дніпропетровською обласною радою, з її комунальним закладом «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради». www.openbiz.org.ua

Це початок! Ми йдемо далі!

 

Колектив та голова Криничанської районної ради

Наталя Кобзар