• Бізнес-наставництво

ШВЕЙНА СПРАВА - АТЕЛЬЄ

Власники швейного ательє Fashion ink №1 стали учасниками проекту «Бізнес-наставництво»

Власник швейного ательє «Fashion ink №1» Олександр Кисельов разом із дружиною Катериною погодилися бути бізнес-наставниками в проекті КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської облради.

Олександр Кисельов розповів, чому вони разом з дружиною вирішили взяти участь в проекті Центру підтримки малого та середнього бізнесу «Бізнес-наставництво».


«Пройшовши певний шлях, ми зробили для себе кілька важливих висновків. По-перше, дуже велику роль грає пошук приміщення, яке б влаштовувало і за параметрами, і з логістики, і за побутовими умовами. Наступним кроком є ​​вибір промислового обладнання. Тут важливо знати, що саме ви збираєтеся робити. Потрібно знати, які характеристики важливі, у якого постачальника купувати тощо.Цими та іншими радами ми готові поділитися з тими, хто хоче реалізувати себе в швейному бізнесі. Зараз ми вже знаємо найменші нюанси, яким необхідно приділяти увагу, щоб не зіткнутися з великими проблемами. Знаємо основні етапи створення, становлення та розвитку бізнесу на ринку регіону », - сказав він.