Бізнес звільнили від відповідальності за неподання фінзвітності під час воєнного стану

20-липня-2022
`

Джерело

Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє підприємцям не оприлюднювати фінансові результати своєї діяльності до скасування режиму воєнного стану.

За ухвалення в цілому проєкту закону №7378 "Про внесення змін до Закону УкраїниПро захист інтересів субєктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війнищодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війнипроголосували 306 народних депутатів, передає Укрінформ із посиланням на дані на сайті парламенту.
 

Зокрема, документом передбачено відтермінування обовязкового оприлюднення підприємцями фінансової звітності разом з відповідними звітами за весь період неоприлюднення фінансової звітності до скасування воєнного стану та протягом трьох місяців після того.
 

Також під час воєнного стану та протягом трьох місяців після нього бізнес звільняється від відповідальності за порушення вимог щодо своєчасності та повноти оприлюднення фінансової звітності.

Джерело