• Ділові ігри

Для старшокласників міста Нікополя провели тренінг з розвитку дивергентного мислення

11 травня в місті Нікополь відбувся тренінг з основ дивергентного мислення, спеціально розроблений для старшокласників тренерами Winners Academy і організований КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу».

Нікополь КП Центр підтримки малого та середнього бізнесу Дніпропетровська обласна рада


Такі тренінги для старшокласників - це одна з невеликих складових частин Програми інтенсифікації розвитку підприємництва в Дніпропетровській області, яка передбачає розвиток молодіжного підприємництва, а також охоплює допомогу в складанні бізнес-планів, отримання кредитів та ін.
На жаль, сьогодні спостерігається масовий відтік молодих людей за кордон. Одна з цілей даного тренінгу - показати можливість молоді реалізувати себе вдома, в Дніпропетровській області. Вони дають можливість старшокласникам в форматі гри спробувати відчути, що значить мислити нестандартно, генерувати оригінальні ідеї в незвичайних умовах, виходити за рамки стереотипів і упереджень, що грає в бізнесі чималу роль. Далі в наших планах - дати талановитої молоді можливість на практиці реалізувати ідеї в малих і великих групах, в конкурсах під індивідуальним кураторством успішних підприємців.
Планується, що в травні пройдуть ще, як мінімум, 4 подібних заходи - в містах Маргенець, Покров, Кам'янське та в Сурсько-Литовськії ОТГ.