• Проекти

Профорієнтація в школах

Ділові ігри для молоді повинні бути у всіх школах області на постійній основі, - Олександр Галаган

Голова постійної комісії з питань підприємництва, переробної промисловості, торговельного та побутового обслуговування Дніпропетровської облради Олександр Галаган зазначив, що Ділові ігри для старшокласників - це одна з невеликих складових частин програми підтримки підприємництва в Дніпропетровській області, яка охоплює допомогу в складанні бізнес-планів, отримання кредитів та ін.

Про це стало відомо на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«У той же час ділові ігри - це фрагмент профорієнтації. Я вважаю, що вони повинні проводитися у всіх школах області на постійній основі. Щоб школярі, починаючи з 9-го класу, знав, чого він хоче і на що здатний. Щоб вибираючи спеціальність, він точно знав, що буде в ній розвиватися», - сказав він.

Керівник Центру розвитку особистості «Grani» Олена Шаршавих вважає, що Ділові ігри для старшокласників дають хлопцям практичний досвід, який в майбутньому допомагає їм самовизначитися. «Ділові ігри - це бізнес-тренажер, який дає можливість зрозуміти, хто такий підприємець, якими ресурсами він керує. У гру закладена модель ведення бізнесу. І молодіь в процесі гри вчиться керувати грошима, кадрами, вивчають маркетингові аспекти, розвитку бізнесу в конкурентному середовищі, ведення фінансового та податкового обліку», - сказала вона.