• TOUR HUB

КП «Центр підтримки малого і середнього бізнесу» ДОР» (ЦП МСБ) продовжує роботу над проєктом по підготовці менеджерів з туризму в громадах області

За результатами навчання, яке проходило он-лайн протягом двох тижнів, представники громад під іншим кутом подивились на економічні можливості своїх територій і виявили перспективи додаткової зайнятості місцевих підприємців та збільшення ВВП громади.

Після теоретичних занять ЦП МСБ та учасники програми продовжують спілкування на практиці, організувавши робочі виїзди безпосередньо в громади. Перша робоча поїздка відбулася 12 вересня до Межиріцької та Вербківської ОТГ. Познайомили нас з туристичними дестинаціями цих громад їх менеджери з туризму - Критін І.О, Гончаренко У.І. та Ляшенко Ю.В..

Туристична дестинація - це вирішальний елемент системи туризму та об’єкт управління регіонального розвитку. Це територія із певним переліком засобів обслуговування й послуг, зручностей для забезпечення потреб туристів.

Дуже важливим результатом цієї поїздки стало те, що представники різних громад області, які прагнуть розвивати туризм, познайомились між собою та об’єднались в спільноту, що відкрито висловлює свої думки, ділиться досвідом і дає поради колегам. А ЦП МСБ став тим майданчиком, який їх об’єднав.

Підписуйтесь на нашу офіційну сторінку у Фейсбуці та Інстаргам.